Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » CD mozaikos díszítést valakine...

CD mozaikos díszítést valakinek sikerült vagy kipróbálta?

Figyelt kérdés
Vannak youtuben is videók (pl.: DIY CD mozaik) ha ezt beirjátok akkor mutatják hogy hogyan csinálják.Most este kipróbáltam de nem megy.Nehezen sikerül ollóval darabokra vágni a CD-t és 2féle CD-vel próbálkoztam.Egyik fajtárol leváll az átlatszó műanyag része vágás után és olyan mintha maszatos lenne pedig nem az és nagyon idegesít mert feltünő és igy nem fénylik annyira.A másik fajta meg a vágás mentén lepattog a fényes része.De a videókban mindenkinél rendesen néznek ki a CD darabok.Láttam hogy valaki forró vízbe rakja 5percig de nem tudom annak miértelme van....
2015. febr. 15. 23:19
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!