Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Egy osztálytársam...

Mit tegyek? Egy osztálytársam mindenfélét össze hazudott rólam miszerint én ezt meg azt mondtam a többiekre. És mindenki neki hisz.

Figyelt kérdés
2015. febr. 16. 00:02
 1/4 anonim válasza:
Üsd pofon verd meg ba**d ki az ablakon mond meg mit hazudgász lóram verjen amíg csak tudod wcben verd szét gyereki nem tudják hogy te verted meg.
2015. febr. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hehe :D De most komolyan, hogy lehet valaki ennyire szemét?
2015. febr. 24. 20:23
 3/4 anonim válasza:
Szuleidnek mond meg
2015. márc. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Valaha régen volt több ilyen ügyem. Nem csak iskolában, munkahelyen is. Az ilyen alattomos férgek egy dologtól félnek, az pedig a nyíltszíni leleplezés.

Állj fel osztályfőnökin, és mondd, hogy szeretnél valamit tisztázni, ami most neked fontos, de hosszú távon mindenkinek az lehet.

Nyugodtan kezdheted úgy, hogy egy alattomos, hazug féreg

kipécézett magának; és valótlanságokat terjeszt rólad, amit nem vagy hajlandó eltűrni. Mindenki tudja, miről van szó...! "Meguntam, és ha folytatja, olyan drasztikus választ adok, amíg él, el nem felejti!"...

- Evvel a felelősség egy részét elhárítottad, persze, a büntetőjogi következményeket nem mind, ha pl. eltöröd kezét-lábát, vagy felgyújtod....

2016. máj. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!