Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Bosch GAZ 4000 gázkazánnál a...

Bosch GAZ 4000 gázkazánnál a fűtés néha "elfelejt" bekapcsolni. Szerintetek házilag orvosalható a hiba?

Figyelt kérdés
Új készülék kb. 2 hete lett felszerelve és már a harmadik alkalom, hogy arra ébredtünk, hogy éjszaka nem fűtött és a hőmérséklet kijelzőn az 50-es szám elkezdett villogni, ami a hibakód szerint azt jelenti, hogy a "lángot nem sikerült feismerni". A "reset" gomb megnyomása után, újra tökéletesen működik és egy pár napig nincs is vele gond, de azért szerintem az nem normális dolog, hogy egy új készüléken 4-5 naponként már "resetelni" kell...

#gázkazán #hiba #cirkó #Bosch 4000 gaz
2015. febr. 16. 00:09
 1/3 anonim ***** válasza:
a hobbielektronika.hu-n vannak cirkójavító emberek, ott tudnak tippeket adni, én is javítottam már onnan, sikerült is, de nem ilyen jellegű baja volt, csak egyszerű mechanikus.
2015. febr. 16. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi, de szerintem jobb lesz ha szakembernek szólo, csak kíváncsi voltam, hogy hátha valaki megtudná mondani, hogy ez miért van.

Ma is resetelni kellett. Fürdés után ment egy páróra hosszát a fűtés, aztán megint elkezdett villogni a hiba jel, aztán reset és most megint fűt rendesen...

2015. febr. 17. 21:54
 3/3 map válasza:
Nekunk most kezdte, mar negyedjere van ez par napon belul. Egy sima reset gomb tartas megoldja, de azert ilyen hyakorisagnal ez mar kellemetlen. Mi lett nalatok a megoldas
2020. jan. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!