Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elküldhetem a következőket...

Elküldhetem a következőket Angliába édesanyámnak?

Figyelt kérdés
Nem vagyok benne biztos, hogy gond nélkül feladhatok a postán néhány vitaminkészítményt, teát és Béres-cseppet. Kell valamilyen igazolás, hogy eredetiek, vagy hogy saját használatra lesznek?
2015. febr. 16. 13:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Recept nélkül kapható gyógyhatású készítményeknél nem kell igazolás. Nagy-Britannia az EU tagja, így semmiféle vámáru-nyilatkozat nem kell. De azzal számolnod kell, hogy minden csomagot átvilágítanak a reptéren. Amikor tablettákat és kapszulákat fognak látni, akkor valószínűleg kibontják a csomagot. De ettől még továbbengedik majd, ha mindent rendben találnak. De ha gondolod, kérdezd meg a postán is.
2015. febr. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!
2015. febr. 17. 11:12
 3/4 Szandra87 válasza:
Pont ma kaptam meg a csomagot anyumtól, teát küldött, csokit, Béres-cseppet, Neocitrant....stb. Szóval feladhatod te is, ne aggódj. Csak zárd le jó alaposan a csomagot,mert hát nem bánnak a postán velük kesztyűs kézzel :)
2015. febr. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi! :)
2015. febr. 18. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!