Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy hívják azt a piercing-et,...

Hogy hívják azt a piercing-et, amit a fül felső részébe tesznek? Mennyire fáj, mondjuk 10-ből mennyire?

Figyelt kérdés
2010. febr. 11. 21:27
 1/8 anonim válasza:
Fülpiercing. :D Attól függ, hogy tágító, vagy sima fülbevaló szerű és hogy mennyire gyakorlott, aki beteszi. Ha bírod a fájdalmat, nem lesz gond, ha vérvételnél rosszul vagy, akkor ez se lesz egy leányálom.
2010. febr. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azt hallottam, hogy porcba (valószínűleg arra gondoltál) eléggé fájdalmas a fülbevaló... =S Mondjuk van ismerősöm, akinek egymás mellett porcban van vagy 12 fülbevalója (rocker), ő is túlélte. =)
2010. febr. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem tágító, hanem a felső porcos részbe egy bogyó. :D

Nem akarok, vagyis igen, de nem hiszem, hogy mostanság lesz.

Személy szerint a vérvételtől fosok, de az oltást kibírom. :D Nem fáj, hanem szerintem a vérvétel olyan durva. Ahogyan kifeszítem a kezem, és beleb*sszák a tűt...:S :"DD

2010. febr. 11. 21:47
 4/8 anonim ***** válasza:
Porcpiercing. És k*rvára fáj. Persze szalonban érzéstelenítik, akkor valószínűleg nem annyira (én magamnak csináltam, persze sterilen). Akár két hónap is lehet a gyógyulás, addig nem tudsz azon az oldaladon feküdni, ha csak hozzá ér valami, besz*rsz a fájdalomtól. De túlélhető, meg hát függ a fájdalomküszöbödtől is. 10-ből mondjuk 7,5, mert azért vannak ennél nagyobb fájdalmak. :D
2010. febr. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem kozmetikus lőtte. Akkor egy pillanatig fájt olyan 4-esbe. 2 hete van bent, és vígan alszom rajta. Egyébként nem fáj, nem érzem, hogy ott van. Csak ha hajmosás közben belekapok. Pedig amúgy nem tűröm jól a fájdalmat, de szerintem ez nem fáj.
2010. febr. 26. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ma 01:18

Neked nem porcban van akkor. Biztos. Mert 1. kozmetikus nem csinálhat ilyet, csak piercer (és nem véletlenül) 2. teljességgel kizárt, hogy ne is érezd. Tele van idegekkel. Még a fülcimpában is érezni 1-2 napig, porcban akár 3 hónap is lehet a gyógyulási idő. Tuti, mert nekem is van több is. :D És nem vagyok egy nyámnyila alak, de igenis NAGYON fájt. Valamint ha nem fertőtlenítitek rendesen, könnyen be is gyullad.

2010. febr. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem pár napja lőtték, de azt kell hogy mondjam abszolút nem rosszabb, mint fülcimpába, sőt... Semmi bajom vele. Az alvástól először nagyon féltem, ki is találtam egy tök jó módszert, be is vált, de már akkor sem ébredtem fel rá, hogy megnyomtam volna, második éjszaka már para sem volt lefekvés előtt. Az egész fülem tiszta lila, de ha nem piszkálom abszolút nem fáj. Lövés után néha belenyilalt kicsit, de azóta EGYÁLTALÁN NEM. Amúgy nekem is kozmetikus lőtte porcba. Mesterkozmetikus és piercinges, csak utóbbit kevésbé reklámozza. Totál elégedett vagyok vele, 10-ből én 4-esre ítélem az egészet, nekem is csak akkor fáj, ha véletlen beleakad a hajam vagy hasonló, akkor is hirtelen nagyon, de nem sokáig.
2010. márc. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja és tudomásom szerint helix piercing. (Uccsó voltam)
2010. márc. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!