Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A helix (fül felső porcos...

A helix (fül felső porcos részén lévő piercing) -ről mit kell tudni?

Figyelt kérdés
Most lövettem és egyenlőre még fáj ha hozzáérek de gondolom ez alap. És szeretném megkérdezni hogy mit kell így összességében tudni róla? Azt tudom hogy forgatni kell egy hónapon keresztül, és érheti víz. Aki tapasztalta: mennyi idő múlva tudott ráfeküdni? Mert nekem ez lesz az első éjszakám, eléggé félek mert azon az oldalamon alszom többet.
2011. jan. 5. 22:58
 1/10 A kérdező kommentje:

Helix:

[link]

2011. jan. 5. 22:59
 2/10 szamóca. ***** válasza:
100%

ne nagoyn kísérletezz a ráfekvéssel, valahogy akadályozd meg:D sokkal nehezebben gyógyul, és porcban baromira fáj ha elalszod.

én nagyon sokat szenvedtem vele, de annak megvan az oka neked nem fog addig tartani. igazából semmi különöset nem kell tudnod róla, annyit mint egy sima pc-ről, csak az elfekvés a gáz. tisztakézzel piszkáld csak, ne huzogasd, finoman forgasd...tartsd tisztán, krémet ne kenj bele...semmi extra :) szeritnem max egy hónap és már aludni is fogsz rajta.

2011. jan. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
okés nagyon köszii csak nekem még pcm sem volt ezért új:P az elfekvést...remélem meg tudom oldani.dx és akkor mivel lehet tisztítani? vagy hol lehet ilyen sprét venni és mi a neve?
2011. jan. 5. 23:12
 4/10 szamóca. ***** válasza:
80%

szeritnem abszolut felesleges ilyesmire költeni:D:D

ha nagyon ápolgatni akarod akkor egy kis vízben oldj fel tengeri sót és vattával kenegetheted, de nem lesz annak baja.

az elfekvés sem biztos hogy annyira gáz, nekem mikor csináltam kitört egy pici darab porc a fülemből és az kínzott egy joideig:DDD de azért nekisélretezz :)

2011. jan. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
ok...nemnagyon akarok de este tudom hogy önkéntdalolva fogok arra fordulni szóval lesz egykét felordítás:P és....kb...mennyi ideig nem tudtál rajta feküdni? Mert egy válaszba láttam hogy 3 hónapig nem tudott aludni.dx azééér...mikor aludhatnék normálisan?dx
2011. jan. 5. 23:19
 6/10 szamóca. ***** válasza:
100%

hu mondom azért nem akarok neked időt mondani, mert nekem el lett rontva. én vagy fél évet szenvedtem vele, de neked nem fog annyi ideig tartani ne félj:D

egyébként az első idpszakban kell a legjobban figyelni rá, ha most hagyod hogy rendesen forrjon akkor szerintem 1-2 hónap nagyon max s már semmi baja nem lesz.

2011. jan. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én anno magamnak szúrtam,úgyhogy saját tapasztalatokat tudok csak írni.:)

Nekem ami nagyon segített az a betadine volt.Semmi spray nem kellett,csak betadine-nal kenegettem.Nekem gyorsan gyógyult,de a ráfekvést nem ajánlom.Én 1 év után is inkább kiveszem ha alszok,mert mindig "elfekszem"..Bár velem több "baleset" is történt,fülön bikáztak labdával tesin,stb.Elég jól bírta a strapát.:) 1-2 hónap és teljesen begyógyul,arra vigyázz hogy bele ne kapj,stb.

Remélem segítettem valamennyit!:)

15/L

2011. jan. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: Inkább azt csináld,hogy ha begyógyult akkor kiveszed elalvás előtt,és reggel teszed vissza. Nem fog benőni:) Én egyszer 1-2 hónapig nem tettem bele semmit,és még mindig megvan.:)
2011. jan. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nagyon köszii a válaszokat:) én már most rá tudok úgyahogy feküdni, már nem fáj, ilyen hyperol tablettát oldok fel és azzal csepegtetem és semmi baja minden oké:) köszii
2011. jan. 7. 13:21
 10/10 anonim válasza:

A Hyperol az jó rá.. :) nekem ez a 3. napja hogy meglett, és lőve.. fura de semmi pirosság, se duzzanat semmi.. jó picit fájogat ha piszkálom meg ilyenek.. de semmi gond vele.. alvásnál meg próbálok nem azon az oldalon aludni.. eddig talán 1x feküdtem rá az sem volt vészesen fájdalmas. :)

Én Phlogosol oldattal kenegetem reggel este, legalábbis nekem azt mondták.. :)

K.

2011. febr. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!