Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nekem számmidztikában 9es...

Nekem számmidztikában 9es szám jöttt ki van mitől félnem? Egy kicsit a könyvem amiket írt nagyon beteg! De a fő kérdés van mitől félnem?

Figyelt kérdés
Nincs bolygóm, s az összes bolygó az enyém. Pl. Adolf Hiitlernek a száma ha jól számoltam 6os volt, de nem megbízhatók a ....régi adatok.
2010. febr. 11. 22:29
 1/5 anonim ***** válasza:
40%
Persze,halálos baleseted lesz,aztán megfulladsz,majd végül felkötöd magad,de ha ez még nem elég akkor mindezek után még fel is falnak a kannibálok.
2010. febr. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
19%
Ezt miért kell a tudomány rovatban? Ez mitől tudomány? Elárulom: úgy hülyeség, ahogy van.
2010. febr. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
35%
Igen van! Lehet, hogy örökre ennyire befolyásolható és ostoba maradsz! Én ettől félnék a helyedben de nagyon!...
2010. febr. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én iylen témályú kérdést is itt talltam....
2010. febr. 12. 13:34
 5/5 anonim ***** válasza:
54%
Hogy Te mit csináltál??! Szerintem tartsd távol magad bármiféle "témályú"-s kérdéstől...
2010. febr. 13. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!