Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vannak itt olyanok, akik...

Manna24 kérdése:

Vannak itt olyanok, akik gyermek/lakás otthonban dolgoznak vagy dolgoztak? Tudnátok nekem segíteni?

Figyelt kérdés

Eltudnátok mondani, hogy ott milyen műszakrendben dolgoznak, illetve, hogy általánosságban miket kell csinálni, hogy zajlik az élet egy ilyen otthonban? Mindent amit lehet tudni erről a munkáról. Esetleg, hogy mennyit keretetek/kerestek ott?

Köszönöm


2015. febr. 17. 13:33
 1/2 anonim ***** válasza:
A műszakrend,fizu,munka mindenhol más és attól függ,mit dolgozol ott? Karbantartó? Felügyelő? Ápoló? Őr? Mindegy,a pénz kevés lesz.
2015. febr. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Gondoltam egyértelmű, hogy gyermekfelügyelőként dolgozó vàlaszolótól vàrtam kommentet, nem pedig egy portàstól. De egyértelmű, hogy te/maga nem ott dolgozol/dolgozik, hiszen egyik kérdésemre sem kaptam vàlaszt...a pénz, fizetés pedig sehol sem sok, gondolom ezt is âltalànossàgból írtad/írta.Köszönöm.A kérdéseket még mindig fentartom.
2015. febr. 17. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!