Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Angliából Magyarországra ha...

Angliából Magyarországra ha egy levelet postáznának nekem, az mennyibe kerülne?

Figyelt kérdés
Barátnőm szeretne feladni nekem egy levelet Crowleyól,csak nem tudjuk,milyen költségekkel járna.

2015. febr. 17. 16:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Esetleg a barátnőd menjen be helyben egy postára, és kérdezze meg...
2015. febr. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Na nehogy már ezen centizzen....mégis, mekkora összegbe kerülhet?, biztos nem megy rá a fél fizetése. Bemegy a postára és mielőtt rárakná a mérlegre a levelet, mondja, hogy magyarba lesz. Egy síma levélnél alig számolnak többet, mintha országon belül küldené.
2015. febr. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Szandra87 válasza:
Én angliában élek,és adtam már fel jópár levelet. Ha sima levél az kb. 1 font valamennyi,nincs egész 2 font. Ha nagyobb,és akár rak bele valamit (CD, csoki,akármi) akkor 5 font körül lesz. Szóval nem egy egetverő összeg. Ja,és ugye légipostával megy, tehát tegyen rá olyan matricát is,azt a postán lehet kapni (ingyen van).
2015. febr. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Itt teljesen pontosan meg tudjátok nézni: [link]
2015. febr. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!