Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha Szlovák állampolgár vagyok,...

Ha Szlovák állampolgár vagyok, akkor Magyarországra költözés hogy megy?

Figyelt kérdés
Magyarországra szeretnénk költözni úgy, hogy Szlovák állampolgárok maradunk,ez hogy lehetséges?Mert ha Szlovák személyink van akkor Szlovák lakcímet kell feltüntetni rá.Fontos lenne.A válaszokat előre is köszönöm!

2015. febr. 3. 16:08
 1/4 A kérdező kommentje:
Elég fontos lenne, ha kérhetek gyors válaszokat.
2015. febr. 3. 18:13
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezt pont egy ilyen nevű ember mondja :D
2015. febr. 4. 14:15
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az EU polgáraként szabadon választhatod meg a lakhelyedet az EU-n belül. Ez nem befolyásolja az állampolgárságodat.


Hogy pontosan milyen pappírokat kell intézned, azt nem tudom, de ha dolgozni akarsz, jó ha van egy bejelentett lakcímed (lakcímkártya), adóazonosítód (adókártya), esetleg állandó tartózkodási engedélyed.


Az javaslom, hívd fel a bevándorlási hivatalt, és kérdezd meg őket.

[link]

2015. febr. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kösz utolsó!
2015. febr. 10. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!