Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Akartok szívrohamot kapni?

Akartok szívrohamot kapni?

Figyelt kérdés
Akkor ezt látnotok kell http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

2015. febr. 17. 21:52
 1/8 piriiiii ***** válasza:

Jézusom, először nem értettem, miről beszélsz, hiszen egy csomó nyáladzó anyuka beszélget.

Nem olvastam végig természetesen, csak az utolsó oldalra ugrottam.

Összejött egy rakás szülő nő, és gyken éveken át tárgyalták gyermekeik születését? Ez történt?

2015. febr. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én igazából arra gondoltam ,hogy ez a kérdés rekordernek számít a válaszokkal kapcsolatban.Amikor megláttam,majdnem szívrohamot kaptam.De a te válaszod is igaz.xD
2015. febr. 17. 22:05
 3/8 anonim ***** válasza:
9000+ válasz, ez igen:) Minek törölnék?
2015. febr. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ezen ledobtam az ékszíjat:


"neki is puszikak a fogacskaira :)♡♡♡"

2015. febr. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Végigolvassuk az egészet?;)
2015. febr. 17. 22:17
 6/8 anonim ***** válasza:
igen,van akinél nehezebben fogan meg a kicsi.
2015. febr. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
de szeretnének anyák lenni hisz egy nőnek az anyaság megélése a legcsodálatosabb érzés.
2015. febr. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én nem látok benne semmi érdekeset se azon kívül, hogy szinte (sőt nem szinte, hanem az is) fórummá vált.


Pár éve (úgy 5-6-7 éve, amíg le nem törölték) több olyan kérdés volt humor kategóriában, ahol válasz rekordot akartak dönteni.

Volt ami sikeres lett, és elérte a több tízezer választ, volt ami 100 válaszig se jutott.

2015. febr. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!