Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti nem éreztetek úgy, hogy...

Ti nem éreztetek úgy, hogy más neműek akartok lenni?

Figyelt kérdés

Ne tessék rosszra gondolni! Lány vagyok, és minden nap egyre jobban azt érzem, hogy fiúnak lenni könnyebb. Veletek is volt ilyen? Vagy miért van ez?

Köszii előre is.



2014. ápr. 13. 18:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Férfi vagyok, ha választhatnék, leszbikus lányként születnék újra. Hogy miért éppen leszbikusnént, nem tudom. De úgy lennék legalább csak egy kicsit nő.
2014. ápr. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki kiakarja próbálni milyen másnak lenni, én többször elképzeltem milyen lánynak lenni, de volt már macska, kutya, pók, stb.

18F

2014. ápr. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok, nem gondolom, hogy férfinak könnyebb lenni. Valami a nőknek könnyebb, valami a férfiaknak.

De egy-két napra kipróbálnám, hogy milyen lehet férfinak lenni, és milyen férfiként szexelni :D

2014. ápr. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszii a gyors válaszokat! :)
2014. ápr. 13. 19:37
 5/6 anonim válasza:
100%

Én régóta úgy érzem, hogy rossz testbe születtem és csajnak kellett volna lennem. (a nőket szeretem persze)

Következő életemben csajnak akarok születni és leszbikus leszek az tuti :D Valahogy úgy érzem a mai világban sokkal könnyebb nőként.


26/f

2014. ápr. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Huff.. tesóm is azt hiszi hogy rossz testbe születtem, mert imádok focizni, és nem nagyon szeretek sminkelni :D
2014. szept. 9. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!