Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A monitorvédő szemüveg mindenk...

Böbe866 kérdése:

A monitorvédő szemüveg mindenkinek hasznos?

Figyelt kérdés

Nagyon gyorsan romlik a szemem, mert számítógép előtt dolgozom.

A monitorvédő szemüvegre már gondoltam, de nagyon drága.... Nem tudom, mit lehetne tenni. A karrieremet sem szeretném feladni, de nagyon gyorsan romlik a szemem, és az a baj, hogy ha már nem halasztható tovább a szemüvegcsere, elkezd fájni a fejem...., és akk meg gyógyszereket kell bekapkodnom. Megint szerintem ebbe a helyzetbe kerültem.



#szemüveg #monitorvédő szemüveg
2015. febr. 18. 13:57
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Napszemüvegre gondoltál már? Végül is ha a nap ellen véd, lehet a monitortól is.
2015. febr. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Attól fájdul meg a fejed és fárad el a szemed, hogy hosszú ideig ugyanarra a távolságra fókuszálsz. Ezért kell óránként legalább 5 percet pihentetni a szemed, felállni a gép elől, kinézni az ablakon, más távolságokra fókuszálni. Ha ezt nem teszed meg, vehetsz bármilyen szemüveget, nem fog segíteni. A napszemüveg teljesen hatástalan, sőt még ronthat is a helyzeten, mivel kevesebb fényt ereszt át.
2015. febr. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A kérdésben világosan olvasható, hogy nem napszemüvegről, hanem monitorvédő szemüvegről beszélek.

Azért köszönöm.

2015. febr. 19. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!