Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tegyek ebben...

Szerintetek mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
A szüleim 2éve külön élnek.Én apunál éltem mind addig ameddig nem volt egy kis vitánk.. Ő sokszor bekébzelte magának hogy anyuhoz amikor eljövök látogatóba biztos kibeszéljük a háta mögött,meg ha eljöttem pár napra anyuhoz akkor az nem tetszett neki és azért veszekedett velem.Nekem egyik nagy elegem lett és elköltöztem tőle azóta nem is beszéltünk.Mivel nem rég halt meg a nagytatám az ő apja igy eléggé magányos,nincs párkapcsolatban sem és félek hogy esetleg valami hülyeséget csinál mivel a magány sok midnenre képes ahogy maga van.De attól is félek hogy ha elmennék ki lenne akadva hogy elköltöztem tőle és ott hagytam és elhajtana .
2015. febr. 19. 20:07
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!