Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti mit csinálnátok ebben a...

Ti mit csinálnátok ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Szoval hetfőn évnyitó 8kor idén váltottam sulit és azt se tudom hogy hová menjek az iskolán belül egyrészt..

Másrészt 3nap mulva suli hétfőn

Nincs sulitáskám,tanszereim,ruháim stb...

és anyum minden nap dolgozik....

Hogyan lesz meg ez 3nap alatt ha semmim nincs és anyám dolgozik apum is... és undoritoan nézek ki...de őt ez nemzavarja (van pénzünk nem arrol van szó)

És mi lesz ebböl??? Szobám egy nagy szar ...nincs ágyam mert az elözö eltört.. azota (1honapja) anyámékkal alszom 14éves korom ellenére...-.- és kiakartam festeni...(anyu belement meg mindenki) de még sehol se vagyok és 3NAP!!!:'(( itt sirok...mit tegyek????

Bocsi ha értelmetlen és normalis válaszokat köszi!:'(



2014. aug. 28. 17:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Mindenek előtt vegyél egy nagy levegőt, és nyugi. Aztán írd le, hogy a hétfői sulikezdéshez, illetve az első hétre mi a legfontosabb - tudomisén vonalas/kockás/sima füzet x darab, toll, és minden ilyesmi. Erre kérj anyudéktól pénzt - mondtad, az nem jelent gondot -, és menj el egy írószerboltba, vedd meg. /Szerintem amúgy is jó élmény papírboltban vásárolni, de ez személyes vélemény:) / Ha táska kell, azt is tudsz egyedül vásárolni.

Pár olyan ruhát, amiben nem érzed undorítónak magad, és nem is amortizálja le nagyon a költségvetést, szintén nézhetsz magadnak.

A szobafestés szerintem ráér. Ágy helyett meg időszakosan alhatsz matracon a saját szobádban, vagy ha nem vagy nagy igényű, akkor a mielőbbi ágyszerzésig polifoamon hálózsákkal kempingezhetsz megint csak a saját szobádban. Én csináltam már így - kibírható. Nézz a neten a bútoráruházak kínálatában ágyakat, hogy ezzel is gyorsítsd a megvételt. Legalább már a keresgetéssel nem kell időt töltenie a szüleidnek. Gondolom arra csak tudnak időt szakítani, hogy elmenjenek, kifizessék, és házhoz szállíttassák. /Ez megint csak abból a szemszögből nézve, hogy írtad, anyagi gondjaitok nincsenek./


Hát, hirtelen ez az ötletem...

2014. aug. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2014. aug. 28. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!