Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Honnan tudok zenéket letölteni...

Honnan tudok zenéket letölteni mobilra?

Figyelt kérdés
Már próbáltam mp3-as zenéket rátenni a mobilomra de azt írja ki hogy túl nagy és nem fér rá!hogy tudnám rátenni vagy honnan töltsem le hogy rá tudjam rakni a mobilomra?
2010. febr. 12. 15:58
 1/7 anonim ***** válasza:
hát törölj valamit a mobilról! Akkor majd rá fér. Hány éves vagy?
2010. febr. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
12 De már sok mindent töröltem mégse fér rá! Akkor mit tegyek? Olyan sok minden lenne a mobilomon!?? na jó télleg kb vagy 100 kép van a mobilomon
2010. febr. 12. 19:45
 3/7 A kérdező kommentje:
talán törlök még pár képet! mondjuk egyet vagy kettőt
2010. febr. 12. 19:46
 4/7 A kérdező kommentje:
még 2867 szabad hely van a mobilomon! az sok vagy kevésnek számít??? ja és letörőltem már egy csomót de akor se fér rá !!
2010. febr. 12. 19:52
 5/7 anonim ***** válasza:
van a telefonodban memóriakártya?
2010. febr. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
igen van
2010. febr. 13. 08:34
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen,egyik telóról a másikra küldtem át infrán mert amiről küldtem csak az van, és állandóan kiirta h küldés sikertelen. Lehet, hogy a telód memóriájába mentetted, és nem a kártyára.(a telók memóriája elég kicsi)Vagy ha van usb,-d akkor rendezd a memóriakártyába.
2010. febr. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!