Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki hány éves aki szereti a...

Ki hány éves aki szereti a Violettát és miért?

Figyelt kérdés
milyen violettás cuccaitok vannak

#a violettát
2015. febr. 21. 18:00
 1/10 anonim ***** válasza:
A Feri nyolc éves. Azért, mert nyolc éve született.
2015. febr. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én 14 vagyok, és... hát, inkább nem kezdek bele, miért szeretem, mert órákig képes lennék beszélni róla. Pl.: szeretem a számaikat.


Sok féle: tesizsák, tolltartó, könyvjelzők, pólók, könyvek, magazinok, poszterek, párna, füzetcímkék, napló, emlékkönyv, matricák, parfüm és egy idei naptár.

2015. febr. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
17 es a zeneket szeretem benne foleg
2015. febr. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
16 és én is a zenéket imádom! :)
2015. márc. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
16 éves múltam ..inkább a való életben szeretem a szereplőket
2015. márc. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
11 éves vagyok és nagyon szeretem a Violettát. Nagyon sok mindent szeretek benne. Sok mindenem van ami Violettás. Pl.:tolltartó, füzetcímke, pizsama, ágy és párna huzat, poszeterek, egy csomó kép róluk, magazinok, fejhallgató
2015. ápr. 19. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
13 a zenéket és a romantikus részeket legjobban.;) Meg a való életükről is szoktam nézni cikkeket. ;)
2015. ápr. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

12/L

Szeretem. Vagyis Vilut (mint a csajt) nem annyira... inkább Ludmilát (és igen, normális vagyok, elvileg xd). Nem is tudom... tesóm nézte, eredetileg utáltam, de most már szeretem.

Nekem semmilyen, de a húgomnak van tolltartója, felsői, két fajta pizsamája, mindkét matricás album, kb.6 fajta napló, 5 könyv, minden újság (ebből egy csak csehül, egy másik pedig csheül és magyarul is), 1.CD (En mi mundo), 3.évados 1.CD (Gira mi canción), DVD- n a koncert, Violetta baba, Ludmila baba, Violetta törülköző, hátizsák, Color mi mine! táska, egy vállátcsapós táska, tollak, ceruzák, meg kül.írószerek, ceruza tartó, zoknik, fürdőruha (bár az elméletileg eltűnt...xd), 2 fajta társasjáték, füzettartó, mátricák, 3 ruhatervező Violettás, perfüm, szőlőzsír.

Kb.ennyi, de lehet, hogy valamiről nem tudok. (olyan sok van neki, hogy én le vagyok maradva...)

2015. jún. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hah, rájöttem: még egy naptár, 2 doboz

(utolsó)

Ja, és a számokat szeretem a legjobban. (Leginkább: Ser mejor, Yo soy asi, Si es por amor, Voy por ti, Esto no puede terminar, Destinada Brillar, Luz, camara, accion!, Are you ready for the ride?, Junto a ti, En gira, kb.ennyi.)

2015. jún. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

12 éves vagyok.Azért szeretem a Violettát,mert pl.: jók a dalok benne,megtanít arra hogy küzdjek az álmaimért...stb.

Van pénztárca,póló,füzet,toll,zsebkendő,2 könyv,koncertjegy 🙂 ,matrica,újság,kulcstartó,DVD,baba (igazából nem is akartam),karkötő,rövidnadrág,testnadrág

2016. máj. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!