Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért halljuk a saját hangunka...

Miért halljuk a saját hangunkat máshogy, mint amilyen igazából, amit a többi ember hall?

Figyelt kérdés
2010. febr. 12. 18:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ez jó kérdés....nemtom.lehet h más a külső hang és asaját hangunk,ami "belülről" jön
2010. febr. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg jó kérdés... Én is hallottam régen, meg most is. Annyira idegesítő. :D Éjszaka alatt is volt. :S
2010. febr. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
valahol olvastam, hogy minden ember zsigerből utálja a saját hangját :) max ha sokat hallgatja énekel barátkozik vele akkor szeretheti meg. Az, hogy mennyire igaz vagy sem, azt csak saját tapasztalatból tudom, és a rám illetve az általam megkérdezettek szerint igaz :D
2010. febr. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert mi belülről is halljuk, mások meg csak kívülről:) Ezért mi magunknak mindig mélyebbnek is halljuk a hangunkat.
2010. febr. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert saját hangját az arccsont vezetésével is hallja az ember az pedig nem képes magasabb frekvenciára.
2010. febr. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!