Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

Szerintetek Ricky Martin jó pasi? Ill milyen a hangja, a számai?

Fiatalon: [link]

"Most": [link]

Száma:

Régebbi: http://www.youtube.com/watch?v=vCEvCXuglqo

Újabb: http://www.youtube.com/watch?v=0VjVlokpNJY

Keress kérdéseket hasonló témákban: Ricky Martin, éneklés, test, jóképű, fiatal, idősebb

2015. febr. 22. 17:42  Privát üzenet  

A válaszok
Kedvenc énekesem, iszonyatosan jó pasi, és a hangja tökéletes <3 Egyszerűen imádom:)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2015. febr. 23. 12:40 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Én is így vagyok vele, csak kíváncsi voltam a többik véleményére

# 2/3Időpont 2015. febr. 23. 20:47 Privát üzenet
Én is nagyon szeretem az összes számát ráadásul jól is néz ki :D

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2015. márc. 8. 12:44 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ti szeretitek Ricky Martint? Kérlek, indokoljátok válaszotokat!
Szerintetek Ricky Martin meleg?
Nagyon szeretem az ilyen zenéket és valaki nem tudna még linkelni? Vagy átmásolni?
Léteznek olyan olasz nyelvű zenék, amik latinosak, pörgősek (mint amilyeneket Jennifer Lopez, Ricky Martin, Shakira készítenek) vagy ez csak a spanyol/portugál nyelvekre jellemző?
Ricky Martin?
Van egy szám Ricky Martin livin'La loda Olca. Abba van egy tánc annak a koreográfiának a linkjét eltudnátok küldeni?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!