Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A rejtély c. sorozattal...

A rejtély c. sorozattal kapcsolatban lenne kérdésem, de figyelem mert egyesek számára erősen SPOILER veszélyes!?

Figyelt kérdés
Na szóval, a sorozat 2. évadában vannak ezek az alakváltók, és volt azaz egy aki Danem (talán így írják a nevét, nem tudom. ) ügynökre vadászott, és Danemnek a társát ugyebár megölte és lehetett látni még ahogy a testét tűzbe dobja az alakváltó. DE pár résszel később újra megjelenik ez az ügynök, de nem az alakváltó az. Akkor most nem ölte meg az alakváltó vagy was ist das van?

2015. febr. 22. 21:06
 1/1 anonim válasza:
ezen én is nagyon elgondolkodtam, de nem találok rá választ.... valami baki vagy ilyesmi lehet, mindenesetre igencsak logikátlan :D
2015. jún. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!