Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az a gondom van, hogy nem...

Az a gondom van, hogy nem igazán tudom kagam rávenni a tanulásra. Hazaérek és bármit tudok csinálni csak tanulni nem. Szerintetek hogy vegyem rá magam? Egyébként este szoktam, illetve reggel ötkor kelek.

Figyelt kérdés
Nem vagyok rossz tanuló, a város legerősebb általános sulijába jártam, mjndig évfolyam elso voltam, versenyekre jártam, stb. Most a város egyik legerősebb gimijébe jöttem bio-kémia szakra. A félévim most csak 4,8 lett, három darab négyesem lett.

2015. jan. 28. 14:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem azert a 4,8 nem rossz, nekem is hajszalra ennyi negyesem volt kilencedikben, bar en kaptam melle egy rakas dicseretet. Nyilvan eleg jo kepessegu vagy szoval nem kell nagyon tornod magad. Ha hazamesz akk siman ulj le es csinalj barmit az adott targgyal kapcsolatban hogy hozzaszokj. Nyilvan nem kellemes olyannal tolteni az idodet ami nem erdekel de ez is egy eros tulajdonsag ha vegig tudod csinalni. En azert nem lettem kituno mert nem voltam hajlando leulni es megtanulni a biologia, kemiat, fizikat abban az evben. Minden oran szorakoztam es otthon nem tanultam es meg is lett az eredmenye. Mindazonaltal TE nalam jobb lelekkel rendelkezel ha meg akarod tanulni ugyh remelem sikerul. Az egyetlen amit utaltam es megis megtanultam az a fldrajz colt es rettento buszke voltam utana ugyh megerte!!! Ha szereted a tanarod akk probalj meg ebbol motivaciot szerezni mert nekem az irdatlan sokat segitett
2015. jan. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszod!:)
2015. jan. 29. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!