Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az iszlámról és...

Mit gondoltok az iszlámról és a muszlimokról?

Figyelt kérdés

2015. febr. 23. 22:16
 1/4 anonim ***** válasza:
90%

Én azt, hogy egy ősi vallás, melynek sok olyan elem van, amelyik a Bibliában és a Tórában is megtalálható, nem csak a Koránban. A keresztényég, az iszlám és a zsidó vallás azonos gyökerű.

Ma sajnos sok emberben egy nagyon torz kép él, részben a terroristák miatt. De a muzulmán vallásnak nem sok köze van a terrorhoz. Sőt!

A muszlim világ többféle. Vannak országok, amelyek nagyon nyitottak, modernek a hitet illetően, s vannak, ahol tartják magukat a régi, szigorú és zárt világukhoz.

2015. febr. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
21%
A legerőszakosabb vallás a világon.
2015. febr. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
87%

Második: Mivel úgy szól a kérdés, hogy mit gondolunk, elfogadható a válasz, csak nem igaz.

Rengeteg könyvet olvastam, még rasszista írónő munkáját is. Ő sem írt ilyent. Bizonyára sok ismereted van erről a vallásról. Milyen műveket olvastál ebben a témában a kuruc infón kívül?

2015. febr. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Először is! : Én ismerem (nagyjából) az Iszlámot.Én nem vagyok muszlim de viszont az őseim között voltak muszlim hitű emberek és voltak még keresztények és zsidók is.


És tény és való hogy ez a 3 vallás pont abban az I-tenben hisz.


https://www.youtube.com/watch?v=D6n_boJFftc

2015. febr. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!