Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A 4. osztályos Zrínyi Ilona...

A 4. osztályos Zrínyi Ilona Matematikaverseny feladatai most mintha könnyebbek lettek volna, nem? Ti hogy gondoljátok? A 105 jó pontszám?

Figyelt kérdés

2015. febr. 24. 06:55
 1/2 anonim válasza:

Tisztelt kérdező!

Abból, hogy eddig nem érkezett válasz, sejtheted, hogy nemigen tartották könnyebbnek az érintettek a kérdéseket. Én pl. kifejezetten nehezebbnek tartottam. 3 éve készülünk a gyerekemmel FOLYAMATOSAN a versenyre, másdikban 17. helyen végzett megyein, tavaly országos döntős volt, idén pedig mindössze 90 pontot szerzett, és várjuk az eredményhirdetést, amire azért meghívták. Tartom a kapcsolatot élvonalbeli gyerekek szüleivel a megyéből, akikkel együtt jártunk tehetséggondozásra, és azt mondják, a gyerekek 10-15-20 ponttal kevesebbet írtak idén tavalyi eredményükhöz képest.

Gondolom, megnyugtatást vársz a pontszámot illetően. Hogy jó-e, attól függ, melyik megyében laktok. A Dunántúlon ettől magasabb pontszámmal szoktak nyerni...(bár ha a kérdések nehézségét meg tudod ítélni korábbiakhoz képest, kétlem, hogy ezzel ne lennél tisztában.) Ha a keleti országrészből származol, különösen Szolnok, Heves, Nógrád, Borsod megyéból, akkor győzelemszagú a dolog, gondolom, ezt akartad hallani.

Összegezve: nem voltak könnyebbek, tavalyi első 20 mifelénk el van keseredve... az eredményhirdetésre pedig még 84 ponttal is behívtak valakit, alacsonyabbat nem tudok, 90-től magasabbal sem találkoztam, ez utóbbit nagyítóval kell keresni! Gratulálok!

2016. febr. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A kislányom figyelmeztetett, hogy ez tavalyi kérdés... Bocsáss meg! :)
2016. febr. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!