Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Zoraki r1 gg? Gumilövedékes...

Zoraki r1 gg? Gumilövedékes és gáztöltényes?

Figyelt kérdés
Ebbe a pisztolyba lehet tölteni gumilövedéket és gáztöltényt is? Vagy külön 2 féle változat van a kettőhöz? Ha az előbbi, tudnátok még mondani ilyen (megbízható) típusokat?

2015. febr. 25. 18:23
 1/4 anonim ***** válasza:
2015. febr. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Előzőnek igaza van, nekem is alfa G030-om van és kifogástalan, nagyon praktikus! Csak ajánlani tudom! A zorakival se szokott gond lenni, de az Alfa az egy cseh remek. kb hasonló árban mozog, talán a zoraki picivel olcsóbb de nem számottevő.
2015. febr. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Csiß ***** válasza:
Nálam a zoraki r1 működésében kifogástalan.Viszont a felületkezelést érdekes módon ledobálta sok helyen 3-4 dob lövés után.Nagyon csúnya lett. (titán volt valaha)
2015. febr. 27. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem fényes fekete van, az se tartósabb, az élein már teljesen lekopott, plusz a csövet teljesen lehorzsolta a biztonsági öv csatja (egy időben oda raktam a kocsiban).

Annyi hátránya van az enyémnek, hogy a csőakasztó átlósan van benne, nem függőlegesen, mint a videón, tehát nem függőlegesen hord, hanem jobbra fel. Ezt leszámítva elégedett vagyok vele, már 3 éve hordom.


Az eredeti kérdésre: kétféle változat van, mindkettőbe ugyanaz a gáztöltény megy, de csak az egyik gumiképes (az R1 a csak gázos, az R1 GG a gumis, van köztük bő 10 ezer ft különbség). A cső és a dob más náluk.

2015. márc. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!