Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyire elrettentő egy...

Mennyire elrettentő egy gumilövedékes pisztoly?

Figyelt kérdés
Vásároltam egy Zoraki R1 GG-t amiben 11mm-es gumilövedéket tartok és az ereje 50-70 Joule.Elvileg mivel ez a fegyver szabadon használható gázzal és gumival is,így gumival töltve is érvényes rá a viselési engedélyem.Értem,hogy megcsípi a gumi az embert egy kicsit meg minden,de ha valaki agresszíven nekem akar jönni,akkor mennyire fogja ez őt gátolni?Harcképtelenné teszi,ha három méterről kap a hasába ezzel 1-2 lövést?
2014. szept. 14. 07:05
 1/3 anonim válasza:
0%
A heréjére lőj. Egy pár óráig nem fog kétlábra állni.
2014. szept. 14. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2014. szept. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A legjobb ha Lapua riasztótölténnyel lövöd ki belőle a gumit. Olyat vegyél hozzá, mert azzal éri el a fegyver a maximális 70 Joule erőt.


Nem csak csíp a gumi!


11 mm-es gumi 70 Joule-lal:


-fejbe lőve 1-2 lövéstől simán elájulhat az illető

-a szemét vagy a fogát eltalálva ezeket simán kilőheti (igen, a fogát bőrön keresztül is)

-testre lőve ha mondjuk csak egy póló van rajta, akkor a lövedék simán a húsába fúródik és ott marad. Nem hatol be a testébe, azt képzeld el hogy félig benne van a húsában a golyó és a golyó másik fele meg ki van a testéből.

-g.ecire-g.ecire fáj


Megcsípi az embert a gumi egy kicsit? Ha ennyire nem hiszel a fegyvered erejében, akkor kérj meg egy havert hogy lőjön meg vele téged.


Vagy inkább jöjjön meg a bizalmad önmagától iránta és azok hatására pl. amit mondtam.

2014. szept. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!