Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Marketinget lehet tanulni 260...

Marketinget lehet tanulni 260 ponttal Budapesten?

Figyelt kérdés
Bármilyen marketing iskola van Budapesten,ahova már nem 280 minimum pont kell.És használható is a papírja?

2015. febr. 25. 23:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem igazán. BGF-en a felsőoktatási szakképzésen is 334 pont volt a kereskedelem és marketing szakra bejutni. Ez pedig a két éves képzés, diploma nélkül. Alapképzésre szinte lehetetlen bejutni államilag támogatottra. OKJ-s képzések már nincsenek ilyen szakon, egyébként sem érne sokat. Persze, ha önköltségesre gondolsz, akkor más a helyzet.
2015. febr. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én önköltségesre gondoltam,többször is felvettek rá,angol nyelvűre is 2szer,meg 1szer e-businessre.De már 20 pont hiányzik hozzá.Van e Budapesten olyan költségtérítéses marketing iskola,ami 260 ponttal(vagy a nélkül) el lehet kezdeni?
2015. febr. 27. 13:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Így már más. Azonban sajnos úgy tudom, hogy kormányrendelet alapján a felsőoktatásban való részvételhez szükséges minimumpontszám emelkedett 280-ra, ez pedig azt jelenti, hogy nincs.
2015. febr. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!