Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan legyen szép nagy fenekem?

Hogyan legyen szép nagy fenekem?

Figyelt kérdés
Tudom hogy tornázni kéne, de bármikor elkzedem abba hagyom mert azt gondolom hogy kisebb lesz. Félek hogy ha futok, meg kondiba járok akkor még azt is elveszítem amin van, és akkor ténleg nagyon lapos leszek.

#torna #szép #fenék #popsi #seggre gyúrni #nagyobb legyen #de ne legyen kisebb #lusta.
2015. febr. 26. 02:10
 1/4 anonim ***** válasza:

1.Hízás.

2.Szilikon.

2015. febr. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Koaxk Ábel ***** válasza:

A hízással egy baj van, alkat kérdése, hogy hova hízik az illető, ha körte alkatú akkor nyert ügy, mert a többség fenékre megy.


Még homokóra alkatnál is sok megy fenékre meg mellre, de pl alma alkatú csaj előbb kerül vágó súlyba mint, hogy nagy feneke legyen... :\

2015. febr. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Első hülyeség. Kerek feneked a súllyal guggolástól lesz. Persze nem egy hét után. :)
2015. febr. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hahha,plasztikai sebészel,én szívesen besegitek neked az anyagiakba ,de persze van árra.😉
2020. júl. 31. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!