Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Sportos, szép arcú,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Sportos, szép arcú, vékony alkatú vagyok, a fenekem szép kerek és van mit fogni rajta, de kis mellem van. Ez mennyire számít? A belső tulajdonságaim szerintem egész jók (nem egobol mondom csak őszintén leírom inkább ami igaz lehet rám)

Figyelt kérdés

2014. nov. 6. 23:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
55%
Tökéletes vagy! <3
2014. nov. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
10%
Na mutasd a feneked!
2014. nov. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Komolyan ezt gondolod? Köszönöm ez nagyon jól esik!
2014. nov. 6. 23:35
 4/21 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bejönnél. Mennyi a korod?
2014. nov. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
76%

Nyílván. Hihető.


Én meg a magyar huszár-század élén vágtattam be Budára a múlt pénteken miközben ágyúztak a tiszteletemre majd maga X.Piusz, Mátyás Király és Hári János adott át nekem egy érdemérmet.

2014. nov. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
39%
Amig tobbnyire a kulsodet meltatod nincs mirol beszelni. "Kicsi a mellem.."kozben meg megfelel neked ugy ahogy van, csak bokokat akarsz masoktol(dehogy kicsi nagyon szep..)..ha alapbol nem megy hat igy rasegitessel.
2014. nov. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Előbb a melledet!
2014. nov. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
34%

Komolyan ezt gondolom. Most sokan fognak lepontozni, de én egyszerűen nem szeretem a nagy melleket, sőt, még kicsit viszolygok is tőlük. Nem szeretem, amikor egy nagymellű lány megölel, rossz érzés.

A kulcsszavak nálam azok, amiket leírtál magadról: sportos, vékony, kerek popsi, szép arc. Tényleg tökéletes lehetsz! ^^ <3

#1 voltam.

2014. nov. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
9. Nem látok rosszat abban, amit írtál. Elterjedt közhely, hogy a férfiak a nagy melleket szeretik. De mindenki más. Vannak, akik a kicsiket szeretik, ahogy én is. Én is a valamivel előbbi hozzászóló voltam.
2014. nov. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Mennyire kicsik? Nem hiszem, hogy az összképen tudnának rontani (ha a személyiséged is tényleg vonzó, érdekes, rendben van). :)


22/F

2014. nov. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!