Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » FONTOS! A középfokú végzettség...

FONTOS! A középfokú végzettségem elismeréséhez (honosîtásához) hiteles másolatot kérnek, hoo csináljam?

Figyelt kérdés
külföldi magyar vagyok,kecskeméten leltem állást a párommal,de meddig nrm honosîtom a végzettségem,minimálbéren leszek,már a fordîtásokat beadtam de a lakcim.kartyarol,utlevelrol stb hiteles másolatot kérnek. Hol és hogyan intézzm el? költségekbe kerül?
2015. febr. 26. 08:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Vannak hivatalos Fordító Irodák, azokkal kell lefordíttatnod. Nem dolgoznak olcsón.
2015. febr. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igen,a fordîtás megvan es hitelesîtve is van,de azt îrja a papîr amit kaptam(ahol ki van nyomtatva mi kell nekem),h az eredeti hiteles másolata,meg az itteni lakc.karty. illetve utlevel hiteles másolata. ha jol ertem akkor nem egyszerűen csak lemásolni kell de hitelesîteni a másolatot?
2015. febr. 26. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!