Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudtok tanácsokat adni tablófo...

Tudtok tanácsokat adni tablófotozáshoz?

Figyelt kérdés

Én fotózom le az osztálytársaimat a tablóképhez (a tablót is én csinálom) és segítséget kérnék vagy legalábbis tanácsokat.

A modellek beállításához kérném a legtöbb segítséget. Tükörreflexes géppel fogok fotózni. Fehér háttér lesz és beltér. Lesznek derítőernyők (vagymicsoda:D).

Csináltam próba fotókat amikor még nem voltak ernyők, tetszett a többieknek, de félek nem tudom majd néhány embernél a legjobb fotót hozni mert nem fogom tudni hogyan állítsam be a modellt.

Van valami tanács a modell beállításához?



2015. febr. 27. 11:26
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon tetszik :) Ellenben a másik osztálynak az ő fotóik :D
2015. márc. 16. 19:45
 12/14 A kérdező kommentje:

Am nem kényszerítettek rá :)

Nagyon szeretek fotózni és elvállaltam :D meg amúgy.. pénzem se lett volna kifizetni a fotóst.

2015. márc. 16. 19:45
 13/14 anonim ***** válasza:
Kíváncsivá tettél!Megnézhetjük Őket?
2015. márc. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Hát mutathatok de nem tenném ide ki nyilvánosan..... :S Privátba vagy valahogy vedd fel velem a kapcsolatot :)
2015. márc. 16. 21:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!