Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jövőre érettségizek emelt...

Jövőre érettségizek emelt matekból, emelt töriből, és közép fizikából. Szerintetek ennek a kombinációnak mi a megfelelő állás?

Figyelt kérdés
Én az építészmérnökön , valamint a közgazdaságtanhoz számítható pénzügy és számvitelen gondolkodom...az emelt matekot és emelt törit nagyon szeretem, a fizikát meg azért választom mert az szükséges mérnökihez, valamint én megértem a fizikát, de ettől nem szeretem, a többi természettudományból teljesen hülye vagyok...(kivéve talán még földrajzból)....a lényeg....tudnátok írni,hogy még milyen állások vannak ezekre, valamint jó lenne ezek közül valamelyik döntés? Ha igen akkor ti melyiket választanátok? Esetleg melyik keres jobban? Melyikkel tudnék jobban elhelyezkedni? Segítsetek! .....előre is köszi.........am 17/f ha számít valamit.

2015. febr. 27. 14:53
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Fordítva ülsz a lovon, ha az érettségihez akarsz pályát választani. Erre mondják magyarul, hogy gombhoz a kabátot.

Bemelegítésül próbáld a helyes irányból nézni a kérdést.

2015. febr. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A fakultációt nyilván ahhoz választottam,h miből akarok érettségizni,, azaz merre megyek tovább....fizika,matek->mérnöki;töri,matek-> gazdasági....és még kíváncsi voltam egyéb lehetőségekre
2015. márc. 1. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!