Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szeretnék egy teljes karos...

Hightek kérdése:

Szeretnék egy teljes karos tetoválást, válltól lefelé az alkarom közepéig. Igényes és nem olcsó tetoválás lenne. Mennyire akadályoz ez a közép/magas beosztású munkavégzésben ill. álláskeresésben?

Figyelt kérdés

Problémám a következő:


Fiatal vagyok, (angol nyelvű) közgáz diplomával rendelkezem és összesen 2 év munka tapasztalattal. 2-3 hónapon belül készülnék továbblépni egy jobb munkahelyre, várhatóan menedzsment lenne a cél pár éven belül egy multinál.


Mennyire akadályozna ebben a tetoválás? Milyenek a mai kulturális tolerancia szintek a multiknál ill. nagyobb cégeknél a közép/magas pozíciókba?


Amennyiben ingbe kell a napi feladatokat elvégezni, és ez eltakarja a karomat úgy az mennyire hátráltató?


Örülnék ha esetleg egy HR-es is tudna válaszolni. Köszi a segítséget előre is.



2014. nov. 19. 15:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Amennyiben a munkahelyeden a ruhazat teljesen takarja, addig nem hatraltat.


Ha nem takarja, akkor hatraltathat, hogy konkretan fog-e, azt sohasem tudod meg, mert csak egy eleted van.

2014. nov. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Probléma szerintem nyáron lenne. Azt megértem, hogy emiatt alapvetően a hosszú ujjú ing kötelező lenne számomra, de a színes (teljes kar) tetoválás szerintem minden világos ingen átütne.
2014. nov. 19. 17:37
 3/8 anonim ***** válasza:

Attól függ. Ha valami beképzelt hülyéhez jelentkezel, aki szerint az a legfontosabb egy munkavállalón, hogy van e tetoválása akkor természetesen akadályoz. Ha egy olyanhoz akit a tudásod vagy az, hogy mennyire van érzéked a munkához érdekel, az felfog venni.

Teljesen emberfüggő az egész, nem tudhatod milyen eszmék szerint él, mit neveltek bele kiskorába, stb.

2014. nov. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 mindenlehetseges válasza:
Szia, hr-es vagyok. Amennyiben teljesen eltakarja, akkor nem gond. Közép-és magas beosztásban, főleg egy tárgyalásnál illik hosszú ujjú ing és zakóban lenni. A tárgyalók légkondisok szoktak lenni, szóval nyáron sem fog látszani. A lényeg, hogy munkahelyen ne mutogasd, ha ilyen munkakörben dolgoznál. Ha lazább nap van tárgyalás nélkül, akkor is legyél hosszú ujjú ingben. Nyáron is. Szóval, lehet, de ne látszódjon.
2014. nov. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

" Szóval, lehet, de ne látszódjon."


Akkor meg minek, ugye...

2014. nov. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#4 köszönöm a választ!


Örülök, hogy mint HR-es téged nem zavar amennyiben ugye kulturált valakinek a megjelenése illetve nyilván nem mutogatja. Online marketing-el foglalkozom és az eleve kevésbé tárgyalós meló kifelé nézve, inkább cégen belüli csapatban való dolgozást igényel.


#5 vszeg azért mert nem csak a munkahelyről szól az élet, hanem van magánéletem is.

2014. dec. 5. 14:12
 7/8 anonim válasza:
Az egyik mostani miniszternek teljesen szét van varrva a teste. De mivel öltönyben van nem gáz. A jakuzák is így csinálják amúgy.
2015. jún. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
ez hülyeség, nem tudom mi értelme, németországban nincs ilyesmi, láttam nyaktól lefele teletetovált ügyvédet, stb. egy tetoválás miatt nem kellene szarozni szerintem
2015. szept. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!