Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ebay eladás nem megy, többi...

Ebay eladás nem megy, többi lent! (? )

Figyelt kérdés
Hali, eladnám végre pár cuccomat az ebayen de amikor publikálni akarom a terméket kéri hogy jeletkezzek be újra ok és aztán kéri a pinkódot amit állítólag elküldött nekem sms be, de nem kaptam meg. ez 3 napja volt, aztán próbáltam szerkeszteni a telószámot, mert még arra sem vezsik a fáradtságot hogy egy példát megadjanak és most megint várhatok 24 órát az újrapróbálkozásig, a tököm televan már. írtam az ügyfélszolgálatuknak azt mondták a lakcímnek egyeznie kell a telefon tartózkodási helyével, 4× ellenőriztem és egyezik, és amikor a személyes infók frissítését csinálom minden adat mellett nagy OK van vagyis korrekt az infó de akk mért nem jön meg a pin kód hogy ellenőrizhesse a szerverük hogy az én számom e? addig nem tudok eladni. bármilyen formában adom meg a személyes infó panelnél a telószámot, elfogadja. (xxxx) xxx-xxxx, xxxxxx, xxxx-xxx-xxxx, xxx-xxxxxxx, xxxx-xxxxxxx, stb. minden formában megadtam a számot de még mindig nem jött meg. miért lehet? ti milyen formában adtátok meg hogy nektek sikerült? írjon akinek van tapasztalata, köszi!

2015. febr. 28. 12:51
 1/3 A kérdező kommentje:
bocs a helyesírásért csak nem tudom elhinni hogy nemzetközi kereskedőcég és ilyen idiótán oldják meg az egészet. hogy telószám minek kell azt sem értem.
2015. febr. 28. 12:55
 2/3 2xSü ***** válasza:

> aztán kéri a pinkódot amit állítólag elküldött nekem sms be, de nem kaptam meg. ez 3 napja volt, aztán próbáltam szerkeszteni a telószámot


Tehát nem vagy biztos benne, hogy jó telefonszámot adtál meg. Ha nem jót adtál meg, akkor természetes, ha nem érkezik meg az SMS.


> mert még arra sem vezsik a fáradtságot hogy egy példát megadjanak


Gondolom van súgó, ott leírják a telefonszám megadásának módját. De van egy hivatalos, nemzetközi formátum: (00 vagy +)(országkód)(körzetszám)(telefonszám). Magyarország országkódja 36-os, tehát egy telefonszám nemzetközi formátumban így néz ki: +36201234567. Vagy így: 0036201234567


> és most megint várhatok 24 órát az újrapróbálkozásig


Ennek is megvan a maga oka. Előfordul, hogy valaki felügyelet nélkül hagyja a gépét, más hozzá tud férni, megváltoztatja a telefonszámot, lekéri a PIN kódot, majd visszaírja a régit…


> azt mondták a lakcímnek egyeznie kell a telefon tartózkodási helyével,


Ez így van, tehát ha a címed magyarországi, akkor +36 -al kell keződnie a telefonszámnak. Most vagy a telefonszámot nem adtad meg jól, nem ismered a nemzetközi telefonszám formátumát, vagy a címedet nem adtad meg jól.

2015. febr. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ, ment a zöld, holnap kipróbálom. nem ismertem a nemzetközi telefonszám formátumot, de így ki fogom próbálni.
2015. febr. 28. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!