Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljak?

Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
Apukámnák tegnap volt a születésnapja amire nagymamámék búcsú bulit szerveztek amire,persze énis,el mentem.Előtte,két hétig,nem beszéltünk apuval,de mivel születésnapja volt,félre tettem a haragot.A buli,után el jöttem apuhoz itt aludtam,nála mivel az én szüleim,külön,élnek. Ma pedig ki találta apu hogy egy újabb bulit akar,csak most a haveri társaságnak,még tortát is sütetett.De mivel ma hét vége én szivesebben lennék a barátaimmal ma csak nem tudom hogy mondjam,el neki,lehet ma is,szeretné hogy itt legyek.
2015. febr. 28. 13:18
 1/1 dzsina2003 válasza:

szia! szerintem a barátaiddal más hétvégén is együtt tudsz lenni, apukádnak meg egy évben csak egyszer van szülinapja, ami nagy dolog! :) hiszen ő hozott világra (ő is xd)

fontos vagy a szemébe! :)

2015. febr. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!