Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Akárki küldene nekem küldeni...

Háda krisz kérdése:

Akárki küldene nekem küldeni egy modolható minecraftot? A teamextremet modoltam és nem hozza be a forges változatot! Vagy aki tud ja hogy kell megcsinálni akkor azt leírná?

Figyelt kérdés
Csak a shaders mod kéne!!De nem megy seméken!

2015. márc. 1. 12:18
 1/3 adventurer111 ***** válasza:

1. Files.minecraftforge.net ről letöltöd a forge installert!

2. dupla click a letöltött.jar-ra-> install client!

3. bemész az MC launcherjébe-> edit profile-> use versionnál kiválasztod a forge-ost aztán elidítod és amikor betöltött mindent kilépsz!

4. Win start gomb-> a keresőbe (vagy ha xp-d van futtatásba) beírod hogy %appdata% aztán nyomsz egy entert!

5. Innen letöltöd a glsl sahder modot [link] és berakod a .minecraft on belül lévő mods mappába!

6. újra elindítod az MC-t!

7. a .Minecraft-ban vagy a mods-ban lesz egy shaderpacks nevű mappa és oda kell bedobálni a shaderpackokat

(én sildur s shaderpackot ajánlom [link] )

aztán lesz az MC beállításai között lesz egy shaderpack rész és ott tudod beállítani hogy melyik shaderpack legyen bent.

Ja és ha maga a forge nem indul el rakj fel egy java 7-et!

(ha valahol elakadsz vagy nem érthető csak írj)

2015. márc. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jólvan ezt csináltam énis de nem mükszik.
2015. márc. 3. 11:00
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm megcsináltam mégegyszer és sikerült!!!Nagyon szépen köszönöm!
2015. márc. 7. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!