Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Tanár úr kéremből olvasónapl...

A Tanár úr kéremből olvasónaplót kell készíteni és az az egyik feladat, hogy helyzetkomikumra kell 4 példát keresni. Segítség kéne hozzá?!

Figyelt kérdés
Igen,mielőtt valaki elkezdene ócsárolni,tudatom,hogy igen, elolvastam a könyvet és tudom mi az a helyzetkomikum,de nem vagyok benne biztos,hogy amilyen példákat találtam benne,megfelel-e helyzetkomikumnak.Erre a négy példára gondoltam:A reggel hétkor-ból amikor félálomban gondolatok suhannak át a fejében (Dánia fővárosa,felelés);Amikor a rossz tanuló azt állítja,hogy készült,de nem készült;Az Elkéstem című fejezetből az ábrándozás a mennyiségtan dolgozat felmentéséről;Az eladom a könyvemet-ből amikor eladja a stilisztika könyvét,ami kell aznapra.Szerintetek ezek jók helyzetkomikumnak?

2015. márc. 1. 13:40
 1/2 anonim ***** válasza:
18%
A google a barátod, ne mással akard már megoldatni a leckéd te hülye gyerek:)
2015. márc. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Képzeld,kerestem a Google-ba. Semmi jót nem adott ki.Annyit kérdeztem,hogy jók-e azok a válaszok,amit írtam és nem azt várom,hogy más oldja meg helyettem. Csak sajnos vannak olyan emberek,mint te,akik nem azt nézik,hogy hogyan tudnának segíteni,hanem hogy hogyan lehetne kitolni a másikkal.
2015. márc. 6. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!