Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kezdjek aggódni ha külföldről,...

Kezdjek aggódni ha külföldről, ebayről rendeltem és 2es fel hónapja nem hozták ki? :o

Figyelt kérdés
Karácsony elött két héttel megrendeltem és még nem jött meg de írni nem tudok mert nem közvetlenül én rendeltem meg..
2015. márc. 1. 22:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Nézzétek meg, hogy amit rendeltél arra mit írtak szállítási időnek. Oké, hogy nem te rendelted de valaki megrendelte. Ő megtudja nézni. Bár a majdnem 3 hónap egy kicsit sok szállítási időnek.
2015. márc. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2 hónap alatt Oroszországba is megérkeznek a csomagok. Ráadásul már a Buyer Protection sem él a termékre, szóval az eladó jóindulatán múlik, hogy búcsút mondhatsz-e a pénzednek.
2015. márc. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Akár te rendeled akár nem mindig indítsd el a visszaszámlálást rendeléskor és legkésőbb a 45. napon igényeljétek vissza a pénzt! Ha utána mégis megjön még mindig vissza lehet utalni,de ha nem, a 45. nap után nincs semmi kártérítés!
2015. márc. 2. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!