Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egyetemen mennyire számíthatok...

Egyetemen mennyire számíthatok homofóbiára?

Figyelt kérdés

Leszögezném, hogy nem kell az utálkozás és a nagy ítélkező szöveg. Egészséges életet élek, nem feltűnősködök ezzel az egésszel. Egyszerűen csak szeretem, ha a tudják rólam azok, akikkel napi kapcsolatban vagyok. Jogi vagy társadalomtudományi irányba indulok majd.

Köszönet a HASZNOS válaszokért.



2015. márc. 1. 22:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezeken nem,ott sok a hasonszőrű.
2015. márc. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mindenkinek többa baja az egyetemen minthogy rasszitáskodjon.
2015. márc. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyetemen azert gyakoribbak az ertelmes emberek :) Nem hiszem hogy ebbol problemad lesz. Csak ne legyel hivalkodo.
2015. márc. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, ott több az értelmesebb ember. Aki meg hülye az hülye. Azzal nem kell foglalkozni. De ne aggódj, ez nem gimnázium, ahol van, hogy a szemed színe miatt is kinéznek.(persze nem szó szerint értettem)
2015. márc. 2. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%
Jó egyetemeken a többség részéről nem kell homofóbiára számítanod, ahogyan más kirekesztő hozzáállásra sem. Egy-két hülye viszont garantáltan mindenhol van, ez kikerülhetetlen.
2015. márc. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyébként vannak egyetemi meleg klubok, bárki csatlakozhat, aki értelmes és szeretne egy baráti társaságot maga köré. Én speciel nem vagyok meleg, de semmi bajom nincs velük, és szeretnék is majd jelentkezni mikor egyetemre megyek :)
2015. márc. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hát jóval kevesebbre mint általánosban vagy gimiben
2015. júl. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!