Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fingottátok már el magatokat...

Fingottátok már el magatokat tornaórán, vagy uszodában (medencében, öltözőben)?

Figyelt kérdés

2015. márc. 2. 01:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de nem tudták meg hogy én voltam
2015. márc. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Tornaórán? Mi volt a rekació a többieknél? Hanghatás volt inkább, vagy szag is?
2015. márc. 2. 12:40
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
szag de rákenték valaki másra :D
2015. márc. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Szegény másik. Nem szabadkozott? Végén mi lett?
2015. márc. 3. 14:11
 5/18 anonim ***** válasza:
94%
Nálunk tesin még jó pár éve egyik osztálytársam akkorát durrantott hogy az egész terem be visszhangzott és mindenki fetrengett a röhögéstől, még a tanár sem bírta visszafogni magát. Épp felüléseztünk, nagy volt a csend a tanárunk is csendben volt mert a füzetébe írta fel a névsort mert osztályozásra készültünk, és ekkor az osztálytársam váratlanul eldurrantotta magát. Hatalmas röhögés volt 10 percünk ment el emiatt az órából, az osztálytársam nagyon szégyellte magát, de jót nevetett mindenki olyan szinten hogy a szagát meg sem éreztük. Szerencsére viszonylag nagy volt a terem, meleg is volt és volt szellőztetés is :D
2015. márc. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

5. Amikor olvastam, én is jót nevettem ezen.

Hát igen, lehetnek kínos helyzetek. Szerinted direkt csinálta?

2015. márc. 4. 23:12
 7/18 anonim válasza:
21%
Nálunk is volt ilyen :DD az egyik csaj felülés közben xddd mondta neki a tanár,hogy XY ha nem csinálod meg megbuktatlak tesiből,erre a csaj elkezdte és a 2. felülés után hatalmas hang/szaghatással+be is szart.Felugrott és kiszaladt,de ezek után a maradék 30 percben mindenki szakadt a nevetéstől még a tanár is,és nem tudtuk abbahagyni,mivel elég kicsi tornaterem volt és jó volt az akusztika is.Ezek után 3 hónapig ilyeneket mondtunk neki,hogy Hé XY mi a PUK kódod? :D stb...
2015. márc. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
7. Ilyen sajnos tornaórán megeshet. Kínos és vicces. :-)
2015. márc. 28. 23:41
 9/18 anonim ***** válasza:
nálunk a fiú osztálytársaim órán legyen az bármi direkt finganak és lesem tagadják tanár meg rá szól persze de akkor is csinálják egyszer magyar dogát írtunk és csönd volt és az eggyik barom akkorát fingot ,hogy az hihetetlen és a szagok és a szagok na azt inkább hagyuk és ez mind egy vendéglátos pincér 10 osztályában
2015. márc. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
9. Ezt már dúrva dolog, ha direkt csinálják.
2015. márc. 30. 21:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!