Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most akkor mi mit jelöl a...

Most akkor mi mit jelöl a facebook messengerben?

Figyelt kérdés

Van egy androidos tabletem és van rajta facebook messenger.... nem szeretem frissítgetni, mert egyre kevesebb funckió működik emiatt rajta (hangüzenetet se küldeni, se lejátszani, helyben készíteni képet, vagy képet szerkeszteni nem tud már a frissítések óta.. bár nem is használtam ezeket sűrűn, de azért kicsit bosszantó)

a kérdésem aznlenne, hogy volt régen ampipa-nempipa rendszer, hogy látták e az üzenetem, vagy sem, és ha igen, akkor mikor.... namost ez nincs, most van egy üres karika, egy karika pöttyel és miniprofilkép...

namost gondolom az üres karika azt jelzi, hogy még nem látták... és elméletileg a miniprofilkép az üzenet mellett a láttamot jeoenti.... de akkor mi a pöttyel kitöltött karika?

És még azt se tudom megnézni, hogy a saját üzenetemet mikormküldtem el, nemhogx a másik üzenetéről valami infót... ha lenyitom a részleteket odaírja, hogy "elküldve", ami ugyr hatalmas részletezés.....

szoval mit jelent az a pöttyös karika?



2015. márc. 2. 11:03
 1/4 anonim ***** válasza:
80%

Az üres karika azt jelenti, hogy elküldted.

A pöttyös karika azt, hogy kézvesítve van, azaz megérkezett hozzá, csak még nem nézte meg.

A profilkép azt, hogy már látta.

2015. márc. 3. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De most is van 2 ureskarikas uzenetem, amik tuti kezbesitve lettek, mert ha nem lennenek, jelzett volna, hogy nem lettek kezbesitve, mikor lenyomtam a wifit... akkor meg ugye felkialtojeles jelecske lesz
2015. márc. 4. 17:34
 3/4 anonim ***** válasza:
72%

Az üres karika az, hogy elküldted, azaz az illető, ha csatlakozik internethez, megkapja. Ezt a Facebook úgy hívja, hogy elküldött üzenet.

A töltött karika az, hogy az illető MÁR megkapta, de MÉG nem látta. Azaz online van, de nem nézte meg. Ezt a Facebook úgy hívja, hogy kézbesített üzenet.

Az, ha felkiáltójeles azt jelenti, hogy nincs elküldve.

2015. márc. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jahaaaaha, oksi, köszi, megy a zöld:)
2015. márc. 5. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!