Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sokan vagytok olyanok akiknek...

Sokan vagytok olyanok akiknek még soha nem volt legjobb barátjuk? Okkal pl: mások vagytok különcök (a különc soha nem rossz én is az vagyok mert nem szeretek bunko lenni tudatosan élek és nem tartom viccesnk ha valaki benyögi órán hogy f:Sz)

Figyelt kérdés
Én Esztergomi vagyok és ha valaki fiu vagy lány (16vagyok) szívesen beszélgetne vagy beülne egy kv-ra és hasonlo állásponton van szívesen beszélgetnék vele. (nagyon szeretem a mangát és zenét hallgatni sportolni olvasni Lolozok xD és nem ítélkezem a fantasy filmeket, könyveket imádom és az állatokat. )?Irj bátran bunk szövegeket nem kérek!

2015. márc. 2. 16:27
 1/5 anonim válasza:
Szia :) nekem 14 éves koromig nem volt legjobb barátom :) melyik suliba jársz? Én is szeretek lolozni :D
2015. márc. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem nincs és nem is lesz. 18 vagyok,vannak jó ismerőseim,gyengébb barátságaim,el is járogatok itthonról,de

ad1: én nem barát hanem pár centrikus vagyok

ad2: más vagyok,amit nem igazán tolerál a többség. :P

2015. márc. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt megtudtuk, hogy fiút vagy lányt keresel, de Te fiú vagy lány vagy? :)
2015. márc. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Még nem volt legjobb barátom, hosszú ideje már barátaim sincsenek, mondjuk soha nem voltak. Butább vagyok az átlagosnál. Egy átlagos ember hozzám képest okos, semmi szüksége egy hülyébb társaságára, ahogy nekem sem, hogy állandóan rombolják a 0 önbizalmam, mert semmire sem vagyok képes, még ismerkedni, rendes életet élni sem. Nem oktalanul félve a kudarctól, feszült és ideges vagyok minden beszédhelyzetben, ez még jobban rámnyomja a buta vagy bélyeget. Olyan ez az életben mint a matekóra. Ül 25 ember az osztályban, 20 érti a lényeget, 4 kezdi érteni, 1 meg azt sem tudja hol van, miért és mit kellene tennie. Ez vagyok én. Kilógok mindenhonnan. Ezért nincsenek barátaim, ezért nem jutok sehová az életben. 20+/F
2015. márc. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Bogi11 válasza:
4/4 Nem hiszem, hogy annyira buta vagy! Ami biztos viszont, hogy az önbizalmad tényleg a padlón van. Próbálj meg felállni onnan, mert biztosan sok értékes tulajdonságod van, amiért szerethető vagy te is, mint mindenki. A matek pedig csak az élet egyik szelete. Ne add fel!
2015. márc. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!