Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most akkor hogy is van ez a...

Most akkor hogy is van ez a zombikkal?

Figyelt kérdés
Ugyebár minden filmben elmondják, hogy a zombiknak csak ösztöneik vannak, mint a táplálkozás, inteligencia 0... De akkor hogy a jó életbe nem esznek gyümölcsöt, zöldséget, gombákat? Az ember mindenevő, miért nem esznek az élő húson kívül mást? Illetve a zombik szana-széjjel vannak rothadva, hogy tudnak olyan bitang erőset harapni? Meg amúgy is ha birkózik egy ember a zombival ott azért nagy erőlködés árán szokták tudni csak leverni a rothadékot, még ha a fél izomzata le is van rohadva... Akkor most mi van?

2015. márc. 2. 16:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Azért esznek csak húst, hogy félelmetes legyen. Szerinted egy horrorfilm mennyire lenne sikeres, ha zöldséget ennének benne a zombik hús helyett? Ezért esznek húst, ezért vannak szétrohadva, hogy ijesztőek legyenek, és még több ember nézze meg a filmet amiben szerepelnek.
2015. márc. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én meg még azt sem értem, hogy amikor Piroskát megeszi a farkas, akkor hogyhogy nem hal meg? Meg azt sem értem, hogy a Hupikék Törpikék között csak egy lány van, akkor mindenki őt dugja? Ez hogy van ez?
2015. márc. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
De azok gyerekmesék, a zombisok meg rendes horrorfilmek.
2015. márc. 2. 17:55
 4/13 anonim ***** válasza:
Tehát a kettő ugyanaz. Mese, kitaláció, nélkülöz bármiféle valóságalapot.
2015. márc. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Azért nem mind 1.. Egy rendes, főleg horrorfilmnél odafigyelnek a részletekre, hogy minél valósághűbb legyen.
2015. márc. 2. 18:13
 6/13 anonim ***** válasza:
Valósághű? Miért, a valóságban milyen egy zombi?
2015. márc. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Olyan mint a filmekben :D Miért, szerinted egy járkáló oszló hulla hogy néz ki?
2015. márc. 2. 19:35
 8/13 anonim ***** válasza:

"Olyan mint a filmekben"


Na de mint melyikben?


Legjobb tudomásom szerint zombik nem léteznek, ebből kifolyólag nehéz lenne azt is megmondani, milyenek lennének, ha lennének. Mert nincsenek.

2015. márc. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Gyakorlatilag a lényeg minden filmben ugyanaz. Mindenhol egy mászkáló oszló hulla. Csak mindegyiknél más a szemszín meg a mozgási sebesség.
2015. márc. 2. 20:12
 10/13 A kérdező kommentje:
De szerintem a legjobban kidolgozott a walking dead-es. Az olyan sima zombi,amit alapból elképzelnél magadnak... Lassú, rothadó, hörgő hangot kiadó stb.
2015. márc. 2. 20:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!