Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most akkor hogy is van ez a...

Most akkor hogy is van ez a zombikkal?

Figyelt kérdés
Ugyebár minden filmben elmondják, hogy a zombiknak csak ösztöneik vannak, mint a táplálkozás, inteligencia 0... De akkor hogy a jó életbe nem esznek gyümölcsöt, zöldséget, gombákat? Az ember mindenevő, miért nem esznek az élő húson kívül mást? Illetve a zombik szana-széjjel vannak rothadva, hogy tudnak olyan bitang erőset harapni? Meg amúgy is ha birkózik egy ember a zombival ott azért nagy erőlködés árán szokták tudni csak leverni a rothadékot, még ha a fél izomzata le is van rohadva... Akkor most mi van?

2015. márc. 2. 16:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
De én nem tudok egy zombit elképzelni magamnak. Nem létezik, ellenkezik az általunk ismert fizikával - a biológiáról nem is beszélve. Innentől kezdve csak kitaláció, semmivel nem több, mint a hupikék törpikék. És szerintem azon nem gondolkodsz, hogy ők mennyire reálisak.
2015. márc. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Egy zombit nem lehet máshogy elképzelni... Igen reálisak, mert máshogy nem nézhet ki egy élő hulla. De én nem azt akartam tudni, hogy mennyire reálisak, hanem hogy miért nem figyeltek oda a kitalálók ezekre a hibákra?
2015. márc. 5. 15:28
 13/13 anonim ***** válasza:

De jóember, értsd már meg, ohgy nincs olyan, hogy élő hulla.


Innentől kezdve pedig olyannak találják ki, amilyennek épp akarják - egyik sem lesz realisztikusabb mint a másik, mert nincs valódi, amihez hasonlítani lehetne a realisztikusságát.


Egyébként ha egy kicsit megerőltetnéd az agyadat, magad is rájönnél, micsoda ellentmondás van a saját kérdésedben: ha nincsenek életfunkciók, ellenben vannak az élettel összeegyeztethetetlen sérülések, akkor mégis mitől mozogna az a holttest?


Azt kérded, mitől tud bitang erőset harapni, miközben azt kéne kérdezned: mitől tud egyáltalán harapni? Mi mozgatja az izomzatát? Pláne olyan összehangoltan?


Azt kérded, miért nem eszik gombát, miért csak húst. Pedig azt kéne kérdezned: miért eszik egyáltalán? Nem működik az emésztőrendszere, nem működik a vérkeringés - hiszen nem működik a szív, akkor miért - és hogyan - eszik egyáltalán?


És ha az összes ilyen kérdést feltetted, akkor máris látni fogod, hogy a zombi nem lehetséges. Ki lehet találni, ahogy ki lehet találni a Medvedisznóembert is, de az csak egy kitalált dolog lesz, ami a kitaláló fantáziáját fogja tükrözni.

2015. márc. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!