Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol lehet teleszkópos gumiboto...

Hol lehet teleszkópos gumibotot (NEM VIPERÁT! ) venni/rendelni?

Figyelt kérdés
Neten is keresgéltem már de csak kb 10 000-ért van , annyit meg azért nem akartam rá szánni. Nem vipera kell hanem egy olyan bot kellene ami olyan mint a gumibot csak teleszkópos legyen (azért mégse nézne ki valaki olyan jól ha egy rendőrségi gumibot lenne az oldalán :D ). Kizárólag önvédelemből akarom, mert azért vannak helyzetek mikor jól jönne. Szóval hol lehet ilyet venni / rendelni pár ezerért. (kb. 3-500-ft-t szántam rá)

2015. márc. 2. 19:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Olcsó,régi,használt darabok néha a vaterán vannak,meg gagyi military boltokban.


Mellesneg KKVE a bírság 50000 Ft. ha utcán hordod és nem a táskádban van hanem a zsebedben/öveden.


Ha van 50000 forintod bírságra akkor inkább viperát vegyél.

2015. márc. 3. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Helló,


én több fajtát próbáltam; olyat, amit a magyar nyomozók hordtak régen, keletnémetet, meg egy nonamet.

Dióhéjban: ne vegyél ilyet, nem alkalmas önvédelemre.

Én edzett acél ESP-t vettem, 12000,-Ft -ért.

Na AZ tényleg jó.

2015. márc. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És kin próbáltad ? :D
2015. márc. 3. 16:35
 4/5 anonim ***** válasza:
En is gondolgodtam az ESP viperan gumibotot otthonra akarod akkor is inkabb vipera es ja a büntetés ugyanannyi szoval vipera , gumibot kevesbe hatékony helyes használat es technikakat is érdemes tanulni , de a viperaval eleg hadonaszni is ;)
2015. márc. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
90%
Otthonra nem tilos a vipera, csak közterületen viselve szabálysértés.
2015. márc. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!