Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes áttérni...

Szerintetek érdemes áttérni ps3 ról vagy xbox 360-ról a következő generációra? (gta 5)

Figyelt kérdés
Láttam videókban valóban gyünyürű a grafika és a belső nézet nagyon durva de most kajak vegyek egy ps4 et ahhoz hogy ez meglegyen? holott sima ps3 is elvinné sztm.Mért kell minden kiadónak még csilliárdosabnak lennie ?Nem elég gazdag a rockstar,minek kellet hozzá a ps4 vagy xbox one... bocs ha sokat kérdezek

2015. márc. 2. 19:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Ideje volna áttérni igen, bár ha mindenképpen a GTA V a példa akkor inkább pc-s verziót érdemes várni


"Mért kell minden kiadónak még csilliárdosabnak lennie ?"

Mert több pénzt kapnak, olyan hogy elég gazdag nem létezik xD

2015. márc. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Én 360-on játszottam rajt,én is megakarom venni magamnak ps3-ra

De amikor megláttam mien ps4-en,akkor úgymond ezért a játékért nem éri váltani

De amúgy igen :D :D

Hát igen válts ....ha nem izgat a sok ps360 game

Akkor mindenképp

2015. márc. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem xbox 360-am van.A következő amit venni fogok az az Xbox one.Én még nem váltok.


A,Nincs rá tört játék.Ezmiatt nem szégyenkezem,hogy törtel nyomom.

Nem élősködök anyámék nyakán,nekem nincs rá pénzem hogy vegyek játékot.A boxra is tavaly kapartam össze a pénzt egymaga.


B,Még megy lejebb az ára,amint kifut a 360 támogatása a piacrol.(Ez jövőre várható)


C,Gyártanak még 360 ra is játékot.A fallout4 pl évvégén várható a 360 kategóriára is,ps3 ra is megpersze next genre.


D,A grafika nem izgat,játszottam már xbox onengta v-t haveromnál(szép volt a grafika,sokkal szebb mint 360 on)de attol a 360 nak is jó,nekem tetszik.


Végszóként 2017 nyarán majd meglepem magam egy one val.


Számomra nem éri meg még a next gen.Pont az "A" pont miatt,de szerintem nem az én hibàm hogy pl.:Diákokat is lehuzzák pénzel,rádásul nem vagyok 18 így lofaszt se keres meg 3munkaóra alatt az ember.50 ezret kaptam honap végén :(

Mert napi 3óránál nem dolgozhatok tovább mert nemvagyok 18.Pedig másra is költöttem volna még.

2015. márc. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!