Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehetne meghosszabbítani...

Hogy lehetne meghosszabbítani a személyimet úgy, hogy nem tudok bemenni személyesen? 50 éves vagyok, mozgáskorlátozott, mit tegyek, mert én elmenni személyesen nem tudok, és senki nem tud tanácsot adni, hogy mit lehetne tenni, ebben az esetben?

Figyelt kérdés
6 éve mozgássérült lettem, maradandó gerinc károsodásom lett. A személyi igazolványom 2 éve lejárt, a jogosítványom, tavaly decemberben..... semmivel nem tudom "igazolni " magam.

2015. márc. 5. 18:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Létezik betegszállítás rászorultsági alapon, tehát minimális összegért leküzdhető lenne a távolságból adódó fizikai akadály.
2015. márc. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én felhívnám az illetékes okmányirodát, és ott biztos mondanak valamit, hogy mit lehet tenni.
2015. márc. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!