Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 14 vagyok és van egy nikon...

14 vagyok és van egy nikon d7500 gépem, mert a szüleim felfigyeltek fotózási érzékeimr. Nagyon jó makrókat lövök stb. Minden fajta témában. Lehet csinálni belőle üzletet?

Figyelt kérdés
2015. márc. 5. 21:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Majd ha megtanulsz rendesen fényképezni (ami nem kevés év) akkor igen, talán...
2015. márc. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mutass ilyen képeket!

A fotót a lélek és szem készíti, nem a gép, de azért a neves fotósoknak néhány milliójában benne van a cucc. A makrózás kifejezetten eszközigényes.


Pénzt keresni lehet vele, de ha ez hajt, akkor keserű ember lesz belőled. Meglehet tévedek, de szerintem magyar fotós lehet vagy féltucat, aki ebből él.

2015. márc. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tanulj még vagy három-négy évig, vetkőzd le a "nagyon jókat lövök" attitűdöd, tanuld meg mik a hibáid és javítsd ki Őket, alapíts vállalkozást, építs brandet és jó esetben hat-nyolc év múlva lehet belőle pénzed.
2015. márc. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 gergoap válasza:
48%
Hihihihi! Ez jó! Nikon D7500! :-) Ilyen típusszámú gépet még nem is gyártottak! Van D750, a D7200 pedig most jelenik meg.
2015. márc. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Kancácska válasza:
2017 április közepén megjelent a D7500 17 nyarán már lehetett kapni. Ilyen a trollok élete. :)
2021. jún. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

„5/5 Kancácska válasza:

2017 április közepén megjelent a D7500 17 nyarán már lehetett kapni. Ilyen a trollok élete. :)”

Kik a trollok? Kire írod?

2021. jún. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Kancácska válasza:
A kérdező, aki nem létező gépről kérdez. Ráadásul nem is 14, plusz annyi köze van a fotózáshoz mint nekem az atomfizikához :D
2021. júl. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!