Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Láttál már UFO-t? Hiszel a...

Láttál már UFO-t? Hiszel a létezésükben?

Figyelt kérdés
Magyarázatot is szeretnék,köszi.
2010. febr. 14. 16:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem láttam még, csak filmekben.

Szerintem léteznek. Elképzelhetetlen, hogy ennyi galaxis, csillagrendszer és bolygó közül csak a miénken legyen élet/értelmes élet.

2010. febr. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem láttam, és nem hiszek az evolúcióban.
2010. febr. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az evolúcióban??????Ööö..az hogy jön ide? Amúgy személyes tapasztalatokat is várok!
2010. febr. 14. 17:17
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
UFOk léteznek. Ezt mindenki tudja.U.F.O.=Unidentified flying object=Azonosítatlan repülő objektum. Ez akár lehet egy lufi is.
2010. febr. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer láttam valamit, amit nem igazán tudtam megmagyarázni. Tavaly ősszel volt egy rendezvény, este mentünk haza a haverommal meg az öcsémmel. Szemben velünk láttunk egy téglalap alakú, világító, lebegő valamit egy hát felett kb. 5 méterrel. Az a valami egyre lejjebb süllyedt, szinte már egy magasságig a háztetővel. Majd hirtelen elkezdett cikázni, és eltűnt. Nagyon gyorsan mozgott. Az a furcsa,hogy semmilyen hangja nem volt, síri csend volt a környéken. Fogalmam sincs,mi volt az. Egyébként hiszek abban, hogy van rajtunk kívül más létforma az univerzumban, mégpedig azért, mert egy ekkora helyen kizárt,hogy csak mi legyünk. Mindegy,hogy csak egysejtűek, vagy esetleg értelmes életforma,de valami biztos van ha nem is itt a "közelben", akkor más csillagrendszerekben tuti.

21/L

2010. febr. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én a miskolci TESCO-ból(ez nem a reklám helye:) mentem haza olyan 3 évvel ezelőtt,és ahogy kikanyarodtam a parkolóból a velem szemben lévő mellékút felett egy fénylő gömb lebegett,majd fokozatosan elhalványult. Azon a mellékúton mentem haza(este volt) és végig kikapcsolódtak az utcai lámpák,mire odaértem. De nem csak azok: az út menti épületekből sem szűrődött ki fény. Áramszünet volt,vagy valami más??
2010. febr. 14. 17:30
 7/10 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:

A te esetedre szokták mondani, hogy lehetett gömbvillám is, nem mintha az meg tudnák magyarázni.

A véleményem szerint (amit kb. 30 éve formálok) az UFO észlelések kb. 5-10%-a valós, azaz nem magyarázható földi technikai, természeti okokkal. Léteznek más fejlett intelligens civilizációk.

Még annyit hozzá, hogy nem tőlük félek, hanem magunktól.

2010. febr. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ne már kérdező, megmagyarázzam, mi az összefüggés evolúció és földön kívül _kialakult_ élet közt? Esetleg tudunk sokfelé teremtésről akármelyik legendavilágból vagy szent könyvből? Tudjuk tényleg, vagy hisszük? Becsapós kérdések eléggé, bocs érte... Felénk nincsenek. Rossz nyelvek szerint csak az amerikai szem számára láthatók. Olvasgassatok.
2010. febr. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
vagy ha az eredeti jelentéshez ragaszkodunk: vannak, míg be nem azonosítják őket valaminek...
2010. febr. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

UFO hívőknek ajánlom ezeket a videókat egy volt NASA dolgozótól (autóbalesetben meghalt...)

összesen kb 30 perc

1.rész

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=r_9L_..

2.rész

http://www.youtube.com/watch?v=D2NUXUzqpbk

3.rész

http://www.youtube.com/watch?v=62so62nyxro&list=UUWzl1hXyVkV..

2012. dec. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!