Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Attól hullhat a hajam ha már...

Attól hullhat a hajam ha már nagyon rég nem volt levágatva?

Figyelt kérdés
Már vagy két éve nem vágattam a hajamból elég hosszú már de olyan semilyen vékonyszálú és ezáltal nagyon csúnya na meg hullik is .... amit most vettem észre az utóbbi időben lehetséges hogy amiatt van hogy nincs vágatva?
2015. márc. 5. 22:53
 1/2 anonim válasza:

A haj sok mindentől hullhat (akár fogszuvasodás is), de ennek te magad is utánaolvashatsz a neten.


Ami a legvalószínűbb: tavasszal-ősszel "vedlünk", ezért kicsit megerősödik a hajhullás, és ez ugyebár most aktuális.


Ha folyamatosan gyógyszert szedsz, lehet egy esetleges mellékhatás.


Viszont nekem attól is szokott, ha túlságosan hosszúra nő, szóval akár igazad is lehet.


Ha viszont tartósan hullik, menj orvoshoz, betegség is okozhatja és akkor kezelésre szorulhatsz.

2015. márc. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget :) először még figyelgetem és a hónap folyamán levágatom a hajam mert szerintem is már nagyon gyér és lehet az is benne van ha azután is hullik akkor orvos :S
2015. márc. 8. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!