Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti mennyire nézitek a válaszok...

Ti mennyire nézitek a válaszoknál a %-ot?

Figyelt kérdés
2015. márc. 6. 19:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Látom, de nem nézem
2015. márc. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
akkor néztem mikor rájöttem hogy lehet jelenteni kérdést :D talán 50% fölött kapod meg.
2015. márc. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Erre persze jön válasz, arra a kérdésemre ami tényleg fontos, nem. Persze azt már 5ször "kiemeltem" s az emberek pislognak rajta mint a szemafor.
2015. márc. 6. 20:02
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem szoktam nezni, mert altalaban sok ember csak azzal szorakozik, hogy mindenkit lepontoz. Szoval ertelmetlen a szazalekolas.
2015. márc. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Gondolom a vmi hülye kérdést tettél fel akkor ne várj rá választ! Még fel vagy háborodva! Ilyen bamba tök miatt váltakozik a %-m de tuti, Te erre is pirosat adsz! Tedd ha örömödet látod! Sajnos Én ha tehetném ezt a moderátor helyett törölném mert ez nem kérés, - kérdés nem hasznos...
2015. márc. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

A problémám az h erre a kérdésre több választ kaptam, mint amire ténylegesen válasz kellene.

Jó, aláírom, ittam egy kicsit, de akkor sem értem hogy a google-ban megtalálható kérdések előbb kapnak választ mint ez.

Ez egy tömegkérdés, amire könnyű válaszolni (és egy picit érdekel, pont annyira mint hogy kinek miért fáj a hasa). Én amúgy úgy szelektálok az általam feltett kérdés válaszai között, hogy kinek mennyi %-a van. Egy 50%-osnak kevésbé hiszek mint egy 95%-osnak.

2015. márc. 6. 20:19
 7/8 A kérdező kommentje:
Am a kérdésem annyira nem különleges, számomra ez a hülye kérdés amit félrészeg állapotban kiírtam, józanodás céljából (mivel a gombok helyes eltalálása így nem annyira könnyű feladat).
2015. márc. 6. 20:22
 8/8 anonim ***** válasza:
sztem nem a % dönt! pl: építőipari felsőfokúm van és szakmai gyakorlatom is ~40 év. Mégis olvasok sok számomra "bura" hozzászólást! Sokszor vissza térek a válaszaimra és látom néha az olvasom a válaszom 50 % igaz ;) Nos ezt ki dönti el??
2015. márc. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!